Projekt Indium.pl został zakończony. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo! [ Kliknij tutaj, aby zobaczyć oficjalne oświadczenie ]
Forum Indium.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Forum Indium.pl Strona Główna
Forum Indium.pl - Warunki Rejestracji


1. Właściciel forum i zasady
a) Właścicielem forum.indium.pl jest Jakub "linux" Cichocki, który ustala zasady obowiązujące na forum kierując się przede wszystkim użytecznością.
b) Wszystkie wypowiedzi spełniające warunki art 1.1 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych są na forum publikowane na licencji GNU FDL (Licencja GNU Wolnej Dokumentacji).


2. Rejestracja i dane osobowe
Podczas rejestracji użytkownik obowiązany jest podać prawdziwy adres e-mail, który posłuży do aktywacji konta i późniejszego przesyłania powiadomień, jeśli zostaną przez użytkownika wybrane. Użytkownik sam decyduje o danych kontaktowych jakie będą wyświetlane na stronie. Żadne dane nigdy nie będą udostępniane podmiotom trzecim przez administratora forum.
Jedna osoba może zarejestrować na forum tylko jedno konto. Tworzenie kilku kont, będzie nagradzane dożywotnim banem.


3. Zasady pisania na forum
a) Należy pisać po polsku, z dbałością o podstawowe zasady języka i logiki.
b) Wypowiedzi publikowane przez Użytkowników na Forum nie mogą:
  • wzywać do popełnienia przestępstw, być sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, wzywać do nienawiści rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, ani propagować przemocy;
  • zawierać treści obscenicznych i obraźliwych (w rozumieniu KK), naruszać zasad Netykiety;
  • naruszać praw autorskich, znaków towarowych lub innych praw podmiotowych jakichkolwiek osób trzecich ani zachęcać do zakupu lub korzystania z nielegalnego oprogramowania;
  • zawierać wirusów ani jakichkolwiek innych rozwiązań destrukcyjnych,
c) Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach, umieszczania na forum jednego postu pod drugim, chyba, że od poprzedniego wpisu minęło co najmniej 48 godzin. Powtarzające się wątki i posty będą usuwane.
d) Wszelkie wątki zawierające dyskusje całkowicie bezsensowne i bezwartościowe, a zakładane w innych działach niż HydePark, będą usuwane.
e) Administratorzy i moderatorzy mają prawo do kasowania, przenoszenia i edycji tematu lub postów, które naruszają regulamin.
f) Przed napisaniem należy sprawdzić za pomocą funkcji "Szukaj", czy zagadnienie lub problem nie został już na forum omówiony.


4. Ogłoszenia
Na forum nie należy umieszczać ogłoszeń o charakterze komercyjnym.


5. Zagadnienia końcowe
a) W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem należy zwracać się do administratora forum, pod adresem mailowym admin@indium.pl lub pw na forum do użytkownika "linux".
b) Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu.
c) Administrator forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, bez powiadomienia o tym fakcie użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: piątek, 19 października 2009
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Forum jest częścią portalu społecznościowego indium.pl
Administrator forum nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników, są one ich własnością intelektualną.

Reklama:
Jakub Cichocki | Komiksy Garfield | TECH-Cogito - Outsourcing IT, usługi teleinformatyczne, kompleksowa obsługa informatyczna firm
Układarki do poboczy  |   Remontery drogowe  |   Remontery połaciowe  |   Skrapiarki  |   Zalewarki do szczelin  |   Rozrzutniki grysu
Strona wygenerowana w 0.03 sekundy. Zapytań do SQL: 7